Kočičí medicína

Kočky jsou citlivými pacienty, ke kterým je třeba přistupovat se zvláštní péčí.  Naši lékaři (také chovatelé koček) se neustále vzdělávají a absolvují četné domácí i zahraniční semináře se zaměřením na problematiku kočích onemocnění.  Váš kočičí kamarád se u nás bude cítit lépe ve zvlášť vyhrazené kočičí ordinaci. Méně psích pachů znamená méně stresu.

Kočky patří k náročným pacientům, a proto se snažíme, aby návštěva kliniky byla pro ně i jejich majitele co nejméně stresující.

Naše klinika má k dispozici speciální kočičí ordinaci a můžeme kočky hospitalizovat stranou psích pacientů, kteří často bývají příliš hluční.

Zaměřujeme se na časnou detekci a léčbu onemocnění v průběhu celého života kočky. Poskytujeme kompletní interní i chirurgickou terapii.

Většina našich zaměstnanců je zároveň hrdými majiteli koček, a proto se o kočičí pacienty staráme jako o své vlastní. Respektujeme a rozumíme mimořádnému vztahu mezi kočkou a jejím majitelem.

Nově můžete Vaši kočičku nechat otestovat na funkci srdečního svalu pomocí testu proBNP, který pomůže včas odhalit kardiologické onemocnění. Doporučujeme u předisponovaných plemen testovat preventivně.

ZPĚT