Chirurgie tvrdých tkání

Jestliže Vaše zvíře kulhá, projevuje příznaky bolesti pohybového aparátu nebo již bylo diagnostikováno s ortopedickým problémem, Veterinární klinika Uhříněves Vám pomůže.

S naším digitálním RTG jsme schopni přesně určit kloub nebo kost, která zlobí. MVDr. Fízeľová a MVDr. Vaňko jsou připraveni se o problém postarat.

MVDr. Michaela Fízeľová je ortoped, který má za sebou mnoho let praxe na pracovištích v ČR i zahraničí (Anglie, Finsko). Vaše zvíře nemusí cestovat do specializovaných center, kterých je v ČR minimum, ale může podstoupit zákrok v místě, kde budete s Vaším zvířetem zvyklí, a s personálem, kterému plně důvěřujete.

Nejčastější operací, kterou naši ortopedi provádí, je operace ruptury předního křížového vazu. Uplatňujeme několik metod, jak koleno opravit:

  1. TTA
  2. Laterální sutura

Nicméně rutinně operujeme také zlomeniny kostí a luxace čéšky, provádíme totální endoprotézu kyčle a množství operací měkkých tkání.

Používáme nejmodernější vybavení a léky, dbáme na důsledné potlačení pooperační bolestivosti.

Chirurgie měkkých tkání

Tým Veterinární kliniky Uhříněves se rutinně zabývá chirurgií zažívacího, dýchacího a urogenitálního systému stejně jako s problémy na krku, trupu a hlavě.

Operujeme jak vrozená tak i získaná onemocnění, máme rozsáhlé zkušenosti s traumatickou, onkologickou i rekonstrukční chirurgií.

ZPĚT